SOS lokalizace a navigace technologií IPS (Indoor Position Systems)

SOS tlačítko v chytrém telefonu s ANDROID OS. Tlačítko v telefonu lze nahradit fyzickým tlačítkem na přívěsku nebo v náramku. Aplikace je určena pro lokalizaci osob v rizikových provozech v budovách, areálech i mimo ně. Aplikace umí sama rozpoznat osobu v nouzi a umí sama přivolat pomoc. Aplikace slouží mimo SOS volání, také pro hlasovou komunikaci v nouzi. Aplikaci lze přepnout do módu NAVIGACE, kdy návštěvy v rozlehlých budovách a areálech, najdou díky aplikaci, lépe, co hledají.

Aplikace slouží také jako docházkový systém a dále také ke komunikaci mezi ordinací a čekárnou. Díky tomu má personál neustále kontrolu nad obsazeností čekárny. Mimo počtu osob v čekárně, pak může personál obdržet informaci o pořadí příchozích a také, proč jdou do ordinace (pouze preskripce nebo vyšetření).

Na oddělení JIP pak může personál pouhým přiložením telefonu k určenému NFC tagu, přivolat jedním přiložením celý tým (Code Blue).

PC pracoviště pak slouží k nastavení přenosové sítě, nastavení jmen a názvů prvků sítě a ke sledování lokátorů v reálném čase. Čas k uvědomění asistence od vyhlášení alarmu je cca. 30 sekund.

SOS lokalizace pracovníků

Virtuální informační a navigační systém

 

Copyright (c) 2018 - Dispecer.info - LokZS ČR